مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک  نرم دو سر پیچ| فروش عمده فرفره

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک نرم در انواع مختلفکشک نرم دو سر پیچکشک نرم دو سر پیچ تولیدی کشکینوفروش عمده کشک نرم دو سرپیچ
کشک نرم دو سر پیچ

کشک  نرم دو سر پیچ نمونه ای از کشک های نرم تنقلاتی است. فروش این کشک در بازار به دلیل طرح جذابی که دارد با رونق روبه روست. تقاضای مشتری تولید کنندگان کشکینو را به تولید عمده ی این نوع کشک وا داشته است.

کشک نرم در انواع مختلف

کشک نرم را به این دلیل نرم می نامند که به محض اینکه در دهان قرار می گیرد آب می شود. نرمی و خشکی کشک نه تنها به میزان آب درون کشک بستگی دارد بلکه به کیفیت کشک نیز رابطه ی مستقیم دارد. کشک های نرم به دو صورت خالص و نا خالص به بازار عرضه می شود.

کشک نرم دو سر پیچ

برای تولید کشک ناخالص از آرد یا نشاسته در ترکیب آن استفاده می کنند. کشکینو در ترکیب کشک های ناخالص خود از ماست، پودر آب پنیر، نشاسته و نمک استفاده می کند. وجود نشاسته در این کشک ها باعث شده که این کشک ها تنقلاتی به حساب بیایند و برای غذا مناسب نباشند.

کشک نرم دو سر پیچ

کشک نرم دو سر پیچ تولیدی کشکینو

کشک نرم دو سر پیچ کشکینو به دلیل کیفیت بالایی که دارد از کشک های صادراتی به حساب می آید. کشکینو کشک دو سر پیچ و کشک دو سر پیچ دو رنگ را در خط تولید خود قرار داده است. حفظ کیفیت مهمترین شاخصه ی محصولات ماست. سفارش کشک نرم دو سر پیچ به دلیل فرایند سخت تولید به صورت عمده ی بالای ۲۰۰ کیلو گرم پذیرفته می شود.

کشک نرم دو سر پیچ

فروش عمده کشک نرم دو سرپیچ

انواع کشک کارخانه ای و انواع قره قروت کارخانه ای در مجموعه ی کشکینو با قیمت ارزان درب کارخانه  و به صورت عمده به فروش می رسد. فروش کشک های مجموعه ی ما از ۵۰ کیلو و فروش قره قروت های کشکینو از ۲۰ کیلو آغاز می شود. برخی از محصولات نظیر کشک نرم دو سر پیچ، کشک نرم مشتی یا انگشتی و کشک نرم دو رنگ به دلیل فرایند تولیدشان از حجم ۲۰۰ کیلو گرم  به بالا به فروش می رسند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید