مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک نرم خالص با فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت بین کشک نرم خالص و ناخالصبرتری کشک نرم خالص از شیرفواید کشک برای بدنسازانفروش کشک نرم خالص به قیمت عمده
کشک نرم خالص

کشک نرم خالص  به دلیل خواص بسیارش در بازار فروش کشک جایگاه خود را به دست آورده است. در بازار امروز کشک با تنوع و طمع های مختلف به بازار عرضه می شود. فروش کشک در انواع مختلف و بالا بردن تنوع تولید تمام سلایق را پوشش داده و توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

پس از ایجاد تنوع در تولید کشک، تولید کنندگان این محصول را در دو نوع کشک ناخالص و کشک خالص برای فروش وارد بازار می کنند.

تفاوت بین کشک نرم خالص و ناخالص

وقتی صحبت از کشک های ناخالص می کنیم به این منظور است که این کشک ها از ترکیب  ماست، پودرآب پنیر و نشاسته تولید می شوند و به دلیل وجود نشاسته در ترکیب سازنده ی این نوع کشک ها (کشک های ناخالص) از سبد کشک های غذایی خارج و جنبه ی تنقلاتی به خود می گیرند.

کشک نرم خالص

کشک  نرم خالص همان طور که از اسمش پیداست بدون مواد افزودنی تولید می شود. از هر ۱۳ کیلو ماست ۱ کیلو کشک خالص به دست می آید. کشک نرم خالص علاوه بر مصرف تنقلاتی در پخت غذا هم استفاده می شود.

برتری کشک نرم خالص از شیر

کشک از جمله مواد مصرفی خوراکی است که خواص بی نظیرش بر کسی پوشیده نیست. برای تبلیغ کشک همین کافی است که از منسوجات شیر و خودش از مواد لبنی است.

مزیتی که کشک را از شیر متمایز کرده است قابل مصرف بودنش برای کسانی است که به لاکتوز موجود در شیر حساسیت دارند. برای تولید کشک شیر را حرارت می دهند و همین حرارت کافی است که لاکتوز شیر بشکند.

کشک نرم خالص

مزیت دیگر کشک نسبت به شیر را میتوان در میزان کلسیم آنها جست جو کرد. کشک دارای کسلیم به مراتب بالاتر از شیر است و این در حالی است که خوردن کشک برای همه به ویژه کودکان به دلیل طمع  خوشمزه ی کشک لذت بیشتری دارد.

فواید کشک برای بدنسازان

جالب است بدانید که ۷۵ درصد وزن خشک بدن ما را پروتئین تشکیل می دهد و این خود نشان دهنده ی نیاز بدن ما به پروتئین است. پروتئن موجود در بدن به مرور زمان ساختار تشکیل دهنده ی خود را از دست می دهند و نیاز به جایگزین دارند.

کشک نرم خالص

کشک یک معجزه گر است.. کشک تمام خواص شیر را در خود جمع کرده است. کلسیم، پروتئین و ویتامین در کنار چربی و نمک از تشکیل دهنه های کشک هستند. هر ۱۰۰ گرم کشک خشک حدود۱۰۵ تا ۱۲۰ کیلو کالری انرژی تولید می کند و منبع خوبی برای تامین انرژی بدن محسوب می شود. کلسیم، پروتئین و ویتامین ب۳ مهمترین ماده های موجود در کشک هستند.

در اصل کشک با چربی کم اما تولید انرژی بالا انرزی یک روز را به برای همه به ویژه بدن سازان تامین می کند . کشک با ایجاد سیری در بدن از ریزه خواری جلوگیری کرده و مانع اضافه وزن می شود.

کشک نرم خالص

همچنین گلو تاتیون پروتئینی است که به مقدار زیاد در کشک یافت می شود. این پروتئین پاکسازی کننده ی سموم از بدن است حال اینکه مکمل های استروئیدی که توسط بدن سازان استفاده می شود سموم زیادی در بدن ایجاد می کند پس کشک را می توان یک پاکسازی کنند ه ی قوی بدن از سموم هم دانست.
گلوتاتیون همچنین برای ریکاوری عضلات بعد از تمرینات سنگین بسیار مناسب است. این پروتئین باعث افزایش سوخت و ساز بدن نیز می شود. پس کشک نرم خالص را می توان یک دفع کننده ی سموم، یک ریکاوری کننده ی قوی برای جلوگیری از آسیب دیدگی و یا حتی یک افزایش دهنده ی طبیعی سوخت وساز بدن دانست.

کشک نرم خالص

فروش کشک نرم خالص به قیمت عمده

مجموعه ی کشکینو کشک های خالص را در دو طرح میله ای و قیفی و در سه طمع ساده سبزیجات وموسیر تولید کرده و به دو صورت فله و بسته بندی وکیوم در اختیار خریداران این مجموعه قرار داده است.کشک نم خالص تولیدی ما بدون نمک بوده و این هم یکی دیگر از مزیت های کشک نرمخالص تولیدی کشکینو می باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید