مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولیدی کشک صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

 تولید انواع کشک صادراتی با کیفیت تحت یک نام شاخصراه تشخیص کیفیت کشکفروش عمده  انواع کشک صادراتی
کشک صادراتی

کشک صادراتی موجب می شود که محصول با کیفیت ایرانی برای فروش راهی کشور های دیگر شود و ضمن معرفی یک محصول ایرانی به جهان، ارز آوری بالایی را نیز به همراه داشته باشد.

این امر همت بالای تولید کنندگان و اعتماد تجار به محصول تولیدی داخل را می طلبد. کشکینو بازار انواع قره قروت و کشک، تولید با کیفیت ترین کشک ایرانی را آغاز کرده و آماده همکاری با صادر کنندگان و… می باشد.

کشک صادراتی

 تولید انواع کشک صادراتی با کیفیت تحت یک نام شاخص

برند سازی یکی از راه های شناساندن محصولات ایرانی به بازار جهانی است. کشکینو با جمع آوری بهترین تولید کنندگان انوع قره قروت و کشک خالص و ناخالص در ایران و منحد کردن آن ها تحت یک نام و شخص در تلاش بوده که راه آسانتری را پیش روی مشتریان این محصولات قرار دهد.

کشکینو انواع کشک صادراتی ناخالص نظیر کشک گرد، کشک دورنگ، کشک دوسرپیچ ساده و دورنگ، کشک مشتی، کشک تخته ای پنیری، کشک رشته ای، کشک قیفی ساده و طرح خامه و کشک ویژه خشتی در کنار کشک ۲۰ درصد آرد و ۱۰۰% خالص بهترین کشک ها را با تناژ بالا وارد بازار خارجی کرده است.

کشک صادراتی

راه تشخیص کیفیت کشک

شناخت کشک کارخانه ای کمکی بزرگ در امر صادرات می باشد. اما با این تنوع تولید تنها دانستن راه تشخیصی مطمئن می تواند خریدار کشک صادراتی و عمده را به آگاهی کامل برساند.

طمع، رنگ، میزان خشکی و نرمی و بسیاری از موارد دیگر را راه تشخیصی قلمداد می کنند اما با همه ی این ها گاهی باز با مشکلاتی در تشخیص رو به رو می شویم. رایج ترین، راحت ترین و کارامد ترین راه، خیساندن کشک نرم در آب است به صورتی که اگر کشک در مدت زمان کم در آب حل شود ناخالصی دارد و هر چه میزان زمان حل شدن بیشتر باشد کیفیت آن بالا تر است.

کشک صادراتی

فروش عمده  انواع کشک صادراتی

سفارش تناژی با شما تولید در کمترین زمان ممکن از ما! این شعار نیست بلکه مجموعه ی کشکینو قادر است با در اختیار داشتن بروز ترین دستگاه ها، تمامی درخواست های بازاری را پوشش دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت آشنایی با محصولات ما می توانید با مشاوران خبره ی ما از طریق این سایت ارتباط گرفته و پاسخ سوالات خود را بیابید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.