مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش ویژه قره شمشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار عرضه قره شمشیفروش قره شمشی به صورت مستقیم | عمده
قره شمشی

قره شمشی یا قالبی از جمله قره قروت کارخانه ای خالص تولیدی کشکینو(بازار بزرگ کشک و قره قروت ایران) است. کارخانه ی تولیدی قره شمشی این قره قروت را در قالب های شمشی به شکل مکعب مستطیل برش داده و برای فروش وارد بازار می کند.

تنوع در بازار قره قروت و عرضه با قیمت های مختلف موجب ایجاد سردرگمی در خریداران قره قروت کارخانه ای شده است. دانستن اطلاعات محصول برای یک خرید مناسب الزامی است.

قره شمشی

بازار عرضه قره شمشی

قره قروت شمشی تولید شده از پودر آب پنیر و بدون نمک است. این نوع قره قروت پس از حرارت پودر آب پنیر و بدون افزودنی، در قالب های ۱ تا ۱۲۰۰ گرمی برش می خورد. کارخانه ی طاب طاب( ترش کامان) شیروان تولید کننده ی انواع قره قروت خالص من جمله قره شمشی را برای مصارف تنقلاتی و… تولید می کند.

قره شمشی

از قره قروت شمشی خالص علاوه بر مصرف تنقلاتی برای تولید لبنیات، لواشک، بستنی(بستنی قره قروتی) و حتی برای تثبیت رنگ قرمز طبیعی در رنگرزی ها استفاده می شود. خلوص قره قروت شمشی علاوه بر افزایش کاربرد قره شمشمی باعث شده طمع بکر محلی قره حفظ شود و این برای کسانی که به دنبال طمع محلی قره هستند بسیار خوشایند است.

قره شمشی

فروش قره شمشی به صورت مستقیم | عمده

کشکینو مجموعه ی تولید قره شمشی پس از تولید این محصول، قره شمشی را در بسته بندی کارتنی ۱۵ کیلویی وارد بازار می کند. انواع کشک و قره ی کشکینو با قیمت ویژه ی درب کارخانه به فروش عمده می رسد.

قره شمشی

قره قروت شمشی و سایر قره قروت های خالص به دلیل حفظ کیفیت در تولید، به کشور های دیگر نیز صادر می شوند. صادرات قره قروت شمشی و قره قروت های خالص ما به آمریکا و اروپا تحت برند درخواستی با بسته بندی ویژه گواه بر کیفیت بالای قره قروت خالص و سایر محصولات ماست.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.