مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع کشک عمده نرم و خشک کارخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

 انواع کشک عمده در بازارکشک نرم و یا دونم چیستکشک خشک چیستچرا قیمت انواع کشک متفاوت استکشک کارخانه ای آیا مفید است انواع کشک نرم عمدهانواع کشک خشکقیمت انواع کشک منطقه ای
قیمت انواع کشک

قیمت انواع کشک با خرید ازدرب کارخانه به صرفه ترین نوع خرید محسوب میشود.به این دلیل که کشک تا به مرحله فروش جزئی برسد به دلیل قیمت بنکداری و هزینه کارگری و هزینه حمل بار باعث می شود سود کمتری را نصیب ما بکند.قیمت انواع کشک

 انواع کشک عمده در بازار

کشک در دو گروه کلی تقسم بندی میشود.که هر کدام با وجود خاصیت یکسانی که دارند از تنوع طرح و طعم برخوردارند.و از همه مهتر براساس نیاز مشتری وارد بازار شده اند.

 1. کشک دونم
 2. کشک خشک

قیمت انواع کشک قیمت انواع کشک

کشک نرم و یا دونم چیست

به تمامی کشک هایی گفته می شود که زمان تولید آنها دو روز به بعد گذشته شده باشد و چنانچه در دهان گذاشته شوند به راحتی و به نرمی با آب دهان حل می شوند. ازاین نمونه می توان به انواع کشک مایع پاستوریزه هم یاد کرد که دارای بسته بندی ها و انواع قیمتهای می باشند.

کشک خشک چیست

این نمونه کشک  را از روی اسم آن می توان تشخیص داد بدین صورت که کشک خشک را بعد از 7 تا 10روز که در مجاورت هوا قرار می دهندکاملا خشک می کنند تاحدی که مغز کشک کاملا خشک شود.

موارد استفاده این نمونه کشک بیشتر برای ساییده شدن مناسب است همچنین برای مصارف کشک سابی کاربرد دارد.و افرادی که ترجیح میدهند کشک را در خانه تهیه کنند این نمونه کشک را خریداری نموده و خود آن را به کشک مایع برای غذا آماده می کنند.قیمت انواع کشک

چرا قیمت انواع کشک متفاوت است

علت تفاوت قیمت در انواع کشک به این علت می باشد که کشک نرم به دلیل رطوبتی که دارد از وزن بیشتری برخوردار است و خواص آن کمتر بوده و از طرفی می توان به این کشک مواد افزودنی اضافه کرد که همین امر قیمت عمده انواع کشک کارخانه ای را پایین می آورد.

کشک خشک به دلیل مدت زمان خشک شدن و نگهداری آن و همچنین [highlight color=”yellow”]خالص بودن 100درصدی[/highlight] از قیمت بیشتری برخوردار می شود.

کشک گوسفندی به دلیل اینکه در طول سال فقط در سه ماه اول سال یافت می شود [highlight color=”red”]دارای قیمت بیشتری[/highlight] نسبت به کشک گاوی است.

قیمت انواع کشک

کشک کارخانه ای آیا مفید است

این سوالی است که مردم فکر میکنند در کشک کارخانه ای هیچ خواصی وجود ندارد.؟
این مسئله کاملا اشتباه است چرا که در تولید عمده کشک کارخانه ای سازمان بهداشت و غذا دارو نظارت دارد و همچنین استفاده از مواد افزودنی تحت نظارت این سازمانها صورت می گیرد و با کمی تحقیق متوجه می شوید استفاده از نشاسته چنانچه در مدت زمان طولانی استفاده شود باعث چاقی خواهد شد. و کشک از جمله مواد غذایی است که نیاز به مصرف روزانه به صورت زیاد نیست. و همینطورنشاسته درغذای اصلی ایرانیان که برنج می باشد موجود است.پس جای نگرانی نیست…

مواد افزودنی در کشک آرد گندم و نشاسته ذرت می باشد.

 انواع کشک نرم عمده

 1. کشک رشته ای
 2. کشک مشتی
 3. کشک رشته ای
 4. کشک قیفی
 5. کشک دوسرپیچ

قیمت انواع کشک

انواع کشک خشک

کشک خشک دارای تنوع زیادی در طعم نمی باشد اما در طرح دارای چند نمونه ساده می باشد مانند:

 1. کشک خشک مستطیلی
 2. کشک خشک مثلثی
 3. کشک خشک گرد
 4. کشک خشک دوسرپیچ

قیمت انواع کشک

قیمت انواع کشک منطقه ای

چنانچه درخواست خرید عمده انواع کشک چه به صورت محلی و چه به صورت کارخانه ای را داشته باشید می توانید برای این منظور از واحد فروش کشکینو اطلاعات لازم را دریافت نموده تا براساس قیمت انواع کشک مورد درخواست شما، بهترین نمونه را به شما پیشنهاد دهند. این پیشنهاد براساس نیاز شما و همچنین شناخت مشتری شما از منطقه خود می باشد.که چه کشکی را بیشتر بتوانید به فروش برسانید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید