مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قره قروت مایع نوشابه ای ا فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

قره قروت از گذشته تا به امروزانواع قره قروت مجموعه ی کشکینوانواع قره قروت جامدانواع قره قروت مایعتولید قره قروت مایع نوشابه ایفروش عمده ی قره قروت مایع نوشابه ای
قره قروت مایع نوشابه ای

قره قروت مایع نوشابه ای به دلیل ظاهر جذابش مورد توجه واقع شده است. تقاضای این نوع قره قروت ها در بازار فروش رو به افزایش است و تولید کننده ای موفق است که بتواند با حفظ کیفیت محصولات خود خریداران خود را راضی نگه دارد.

قره قروت مایع نوشابه ای

قره قروت از گذشته تا به امروز

کمتر کسی است که طرز تهیه ی قره قروت را نداند. آب ماستی که به دلیل حرارت غلظت می گیرد و پس از سرد شدن شکلی جامد به خود می گیرد و یک قره قروت خوشمزه ی خانگی را به ما می دهد. این راه خانگی تولید قره قروت است اما امروزه این خوراکی نوستالژیک خوشمزه در کارخانه ها نیز تولید می شود و در میان تولید کنندگان قره قروت کارخانه ای کسی موفق تر است که سعی در حفظ طمع محلی محصولات خود کند.

قره قروت مایع نوشابه ای

برای تهیه ی قره قروت کارخانه ای آب پنیر را در دستگاه هایی با حرارت ۲۸۰ درجه سانتیگراد می ریزند و پس از حرارت و به غلظت رساندن آن را در حوضچه های بزرگی می ریزند تا خنک شود و شکل جامد به خود بگیرد. سپس آن را به ابعاد و شکل های مد نظر خود برش می زنند و برای مصرف روانه ی بازار می کنند.

قره قروت های جامد فقط نوعی از قره قروت هستند. در کارخانه ها قره قروت مایع نیز در طمع و حجم مختلف تولید می شود. تولید کنندگان قره قروت های مایع را به منظور تنوع و راحتی استفاده به ویژه در پخت غذا به بازار عرضه می کنند.

قره قروت مایع نوشابه ای

انواع قره قروت مجموعه ی کشکینو

مجموعه ی بزرگ کشکینو انواع قره قروت های جامد و مایع را در دو طمع ترش و ملس و به رنگ های قره قروت سفید و قره قروت تیره تولید می کند.

انواع قره قروت جامد

قره قروت شمشی(روشن- ترش و تیره- ملس)، قره قروت تخته ای(ترش و ملس) و قره قروت پذیرایی(ترش و ملس) از جمله ی قره قروت های جامد کشکینو می باشد که با تولید به روز بسیار نرم و برش پذیر هستند.

قره قروت مایع نوشابه ای

انواع قره قروت مایع

قره قروت مایع نوشابه ای(تیره و روشن)، قره قروت مایع تمشکی(تیره)، قره قروت مایع سفید و قره قروت کیسه ای(تیره و روشن) هم از قره قروت های مایعی است که مجموعه ی بزرگ ما تولید و به بازار عرضه می کند.

قره قروت مایع نوشابه ای

تولید قره قروت مایع نوشابه ای

ترکیب سازنده ی قره قروت مایع نوشابه ای آب پنیر، اسید سیتریک، اب آشامیدنی و نمک تصفیه شده می باشد. قره قروت های مایع نوشابه ای کشکینو در وزن ۳۲ گرم تولید می شود. فروش قره قروت نوشابه ای در ۸ بسته ی ۴۸ عددی و به صورت بسته بندی کارتنی انجام می گیرد. عمده ی استفاده کنندگان قره قروت مایع نوشابه ای کودکان هستند. این قره قروت ها ازجمله قره قروت های صادراتی کشکینو می باشد که سایر کشورها نظیر استرالیا و… صادر شده است.

قره قروت مایع نوشابه ای

فروش عمده ی قره قروت مایع نوشابه ای

مجموعه ی بزرگ کشکینو تولید کننده ی با کیفیت ترین قره قروت و کشک صادراتی درایران است. کیفیت بالای محصولات ما سند و تبلیغ کالای ماست و موجب فروش رو به افزایش محصولات ما شده است.  فروش انواع کشک خالص و ناخالص و انواع قره قروت های خالص و ناخالص مجموعه ی کشکینو از طریق این سایت و به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می گیرد. دسترسی آسان به تمامی محصولات کشکینو از سراسر ایران و جهان باعث شده تا بهترین ها به دست مصرف کننده برسد و صادرات را برای صادر کنندگان آسان کرده است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید