مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قره قروت سفید با قیمت درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه ی تولید انواع قره قروت سفید ناخالصموارد متنوع مصرفی انوع قرهفروش عمده قره قروت سفید
قره قروت سفید

قره قروت سفید کارخانه ای با طمع ترش نمونه ای پر تقاضا از قره قروت های کارخانه ای است. طمع بی نظیر این قره ها و مصارف تنقلاتی و غذایی آن باعث فروش بالای این نمونه از قره قروت در بازار شده است.

فروش عمده کمک بالایی به صرفه ی قیمتی یک محصول می کند. کشکینو بازار انواع کشک و قره ی ایران در کنار فروش عمده با فروش اینترنتی  با قیمتی بسیار پایین تر محصولات خود را به فروش می رساند.

قره قروت سفید

کارخانه ی تولید انواع قره قروت سفید ناخالص

انواع قره قروت کارخانه ای ناخالص با ترکیب مشابه پودر آب پنیر، آب آشامیدنی، نمک تصفیه شده و اسید سیتریک در مجموعه ی کشکینو تولید می شود.

تفاوت قره ی سفید کشکینو در نوع بسته بندی آن می باشد تا جایی که این مجموعه قره قروت سفید خود را در بسته بندی های پذیرایی تک نفره(جامد)، ظرفی، فرآوری شده، ساشه، سسی، نوشابه ای و سفید سطلی(مایع) وارد بازار می کند.

قره قروت سفید

موارد متنوع مصرفی انوع قره

قره قروت خارج از تصور بسیاری از ما تنها تنقلاتی محسوب نمی شود بلکه در بسیاری از تولیدات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

قره قروت های خالص در لوازم آرایشی و بهداشتی، لواشک، لبنیات، برخی بستنی ها، رنگرزی و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد. اما شناخته ترین مصرف قره قروت در غذا پزی ها و رستوران ها است.

قره قروت سفید

قره قروت سفید سطلی در وزن ۱۱ کیلویی برای پخت و پز به عنوان چاشنی مورد استفاده قرار می گیرد. خریداران این نمونه از قره قروت سفید را عموما بنکداری ها( پخش ها)، رستوران ها و غذا پزی ها و هیات های مذهبی تشکیل می دهند.

فروش عمده قره قروت سفید

فروش عمده ی محصولات ما از پنج کارتن(سطل) به بالا صورت می گیرد. تمامی محصولات ما با پایین ترین قیمت(قیمت درب کارخانه) در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

قره قروت سفید

صادر کنندگان نیز می توانند جهت آگاهی از محصول و ثبت سفارش، با مشاوران این مجموعه در ارتباط بوده و جهت آگاهی از ترکیبات، کیفیت و اطلاعاتی این چنینی با شماره ی درج شده در سایت تماس حاصل فرمایند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.