مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کشک فله | فروش کشک گرد ایران در بازار صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

طعم ملس کشک از چیست؟ انواع کشک فلهفروش انواع کشک بر حسب طعم :طول عمر کشک برای مصرفنحوه فروش کشک گرد محلی و کارخانهنحوه فروش کشک فله گرد اینترنتی محلی و کارخانه در بازار:عرضه کننده کشک فله به بازار صادراتشرکت واردات و صادرات کشک گردانواع کشک بسته بندی صادراتیفروش کشک فله گرد اینترنتی و انواع ان با مناسب ترین قیمت
فروش کشک فله

فروش کشک فله گرد: محصول کشک که یا به صورت خشک می باشد و یا به صورت مایع یکی از انواع لبنیات فرعی شیر به حساب می آید که به رنگ سفید کرم تهیه می شودو از شیر هم کلسیم بیشتری را دارا می باشد.

فروش کشک فله

در استان مشهد که قطب تولید کشک ایران به حساب می آید به عنوان یک سوغات و یک محصول ناب برای صادرات از آن یاد می شود چرا که دراین استان کارخانههای زیادی آن را تولید و روانه بازار می کنند که علاوه بر خود شهر مشهد در بیرجند، بجنورد هم ایم محصول با طعم دیگری تولید و به صورت محلی تهیه می شود بعداز مشهد استان چهارمحال و بختیاری را به عنوان دومین استان تولید کشک اما به صورت محلی می توان نام برد که بیشترین کشک محلی خالص در این استان توسط روستائیان تهیه می شود.
در این استان علاوه بر تولید کشک خشک محلی قره قروت که از آب ماست بدست می آید نیز یافت می شود قره قروت های محلی با دو نوع شیر گاوی و گوسفندی که دارای عطر و بویی منحصر به فرد و عالی می باشند. رنگ این نوع قره قروت ها به قهوه ای، عسلی و نسکافه ای متمایل است و بادرجه خلوص 100 تهیه می شوند.فروش کشک فله

از خواص کشک می توان به این مورد اصلی و بزرگ اشاره کرد که کشک دارای بیشترین کلسیم و چربی حیوانی است که همین دو امر در تامین و بافت استخوان های همه گروه سنی بسیار مفید و اثر گذار می باشد که چنانچه به صورت روزانه مصرف شود نیاز به مصرف دیگر مواد غذایی سرشار از کلسیم را ندارد و بدن به راحتی این منابع را جذب می کند.

 • هرچند کشک دارای فواید زیادی برای بدن است اما چنانچه در مصرف آن زیاده روی شود باعث بروز مشکلاتی در بدن می شود که از آن جمله سفت شدن بافت رودها می باشد که یبوست یکی از عوامل آن می باشد.
 • کشک به دلیل طبع سرد آن بهتر است در کنار نعنا مصرف شود تا بدن به یک تعادل لازم برسد.
 • فروش کشک فله ایران در فروشگاهها و بازار های معتبر اینترنتی امکان پذیر است.

فروش کشک فله

طعم ملس کشک از چیست؟

طعم ملس کشک از چیست : بعد از اینکه شیر راجوشانده وتبدیل به ماست نمودند، ماست را در پارچه های نخی می ریزند و به مدت 4 الی 5 ساعت در این پارچه ها قرار میدهند تا آب ماست گرفته شود و چکیده ماست بدست بیاید این چکیده کردن ماست باعث می شود تا خمیری سفت بدست بیاید که طعمی ملس که نه شور است و نه ترش اما مانند لیمو ترش نشاط آور است بدست بیاید و چنانچه کمی به آن قره قروت اضافه شود طعم ترشی به خود میگیرد که مخاطبین بیشتری را به سمت خود می کشد.فروش کشک فله

 انواع کشک فله

در ایران و در مشهد ما شاهد تولید انواع کشک فله کارخانه ای هستیم که در اندازه ها و ابعاد مختلف تولید می شوند این کشک ها دارای تنوع مزه نیز می باشند که در جذب مخاطب اثر گذار بوده است مانند کشک رشته ای،‌کشک قیفی، کشک مثلثی، کشک قالبی، کشک قره قروتی…

فروش انواع کشک بر حسب طعم :

 • کشک دورنگ
 • کشک شیرین بیان
 •  کشک زیره
 • کشک قره قروتی
 • کشک کرفس
 • کشک نعنا
 • کشک موسیر
مشخصات کشک گرد اصل را می توان در رنگ کرم روشن، بوی تازه و داشتن تراکم های و حبابهایی در مغز کشک  را از کشک تقلبی مشخص نمود.
 • کشک دورنگ: با توجه به توضیحات بالا کشک چنانچه ترش تر باشد طرفداران بیشتری را به سمت خود میکشاند. کشک دورنگ که از دو قسمت کشک و قره قروت تشکیل می شود یک طعم ملس و ترش را باهم دارا می باشد که این نمونه کشک را مصرف تنقلاتی دارد و برای مصرف در غذا بهتر است از آن استفاده نشود و به صورت روزانه از آن چند حبه خورد شود.
 • کشک شیرین بیان: بیشتر این کشک را به صورت رشته ای تولید می کنند چرا که مخاطبین بیشتر این نمونه کشک کودکان هستنو و به دلیل زرد شده کشک با شیرین بیان این کشک از محوبیت بالای در کودکان برخوردار است شیرین بیان به عنوان یه طعم دهنده و کمک به هضم غذا و گرتن سردی کشک استفاده می شود.
 • کشک زیره: کشک زیر همانند کشک شیرین بیان بوده اما با این تفاوت که در تهیه کشک زیره دانه های زیره  کاملا مشخص هستند و رنگ کشک تغییری نمی کند.زیره به دلیل گرم بودن و مقاوم کردن بدن بیسار مورد استقبال ایرانیان می باشد.
 • کشک سبزیجات: کشک سبزیجات به تولید هر روز این محصول مواجه هستیم چرا که علاوه بر خوش طعم شده کشک بوی و عطر خاصی نیز به دهان میدهد و همین امر در تولید روزانه کشک سبزیجاتی مانند نعنا،‌کرفس  بسیار اهمیت دارد.

طول عمر کشک برای مصرف

طول عمر کشک برای مصرف: چنانچه مصرف زیادی در منزل در خصوص کشک دارید بسته به اینکه کشک خشک باشد یا مایع نوع نگهداری آن متفاوت است به همین منظور این توضیحات را برای هر دو میدهیم.

کشک خشک: کشکی که مغز آن صد درصدخشک شده باشد را کشک خشک  گویند کشک های محلی و کشک کارخانه ای گرد از این نمونه هستند که به مدت یک سال به بالا در جای خشک و یا خنک بدون یخچال هم می توان آن را نگهداری نمود.

کشک پاستوریزهمایع: کشک مایع به دلیل اینکه بیشترین مواد و منابع غذایی را دارد مکان مناسبی برای رشد میکروب ها می باشد به همین منظور آن را در بسته بندی های پلاستیکی و شیشه ای درجه یک پر میکنند و حتما قبل از مصرف باید جوشانده شوند اما اینکه این محصول را چقدر می توان نگهداری نمود حداکثر بعد از باز شدن درب ان باید در عرض یک هفته مصرف شود و چنانچه درب آن باز نشده به تاریخ انقضا توجه کنید که نهایتا 6 ماه زمان لازم دارد.فروش کشک فله

کشک را به این دلیل خشک میکنند تا مدت زمان نگهداری ان و همچنین عدم حمله میکروب به این ماده غذایی به صفر برسد علاوه بر این نمک یکی دیگر از راههای فرار میکروب ها از این ماده غذایی است که به کشک خشک حتما زده می شود.

نحوه فروش کشک گرد محلی و کارخانه

نحوه فروش کشک فله گرد اینترنتی محلی و کارخانه در بازار:

 1. ارتباط تلفنی یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی سایت ایران کشک
 2. درخواست سفارش بالای 10کیلو
 3. ارائه فاکتور از طریق حسابداری کشک ایران
 4. ارسال فیش پرداختی  به سمت حسابداری
 5. ارسال تصویر بارنامه به مشتری
 6. پیگیری بار تا زمان رسیدن به دست مشتری از طریق مجموعه کشک ایران

توضیح : ارسال بار طبق آنچه در فاکتورها قید شده حداقل 3 روز تا10روز کاری می باشد.

فروش کشک فله

عرضه کننده کشک فله به بازار صادرات

عرضه کننده کشک گرد به بازار صادرات: استان مشهد در عرضه کشک صادراتی درایران رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است که در این باره توانسته است انواع کشک با تنوع طرح را به بازارهای صادراتی راه بدهد و بعد از آن کشک مایع با برندهی گوناگون حجم وسیعی از صادرات و رونق اقتصاد ایران را به خود اقتصاص داده اند.

فروش اینترنتی و راحتی در رسیدن بار به دست مشتری یکی از عوامل مهمی بوده که در رونق صادرات بسیار خوب درخشده است.

اطمینان از تامین کننده اینترنتی و یا خرید مستقیم از این مجموعه باعث شده که خرید ها با صرف بیشتر برای خریداران عمده کشک در بخش داخلی و صادراتی داشته باشد.

فروش کشک فله

شرکت واردات و صادرات کشک گرد

شرکت واردات و صادرات کشک: خریداران کشک گرد محدود به ایران نمی باشند و این محصول به روشهای دیگری البته نه به کیفیت کشک ایران در کشورهای همسایه تولید می شود اما بزرگترین تولید کننده کشک در جها ایران می باشد که دست به تولید کشک های پذیرایی و بسته بندی صاداتی زده است که در ایران طرفدارن زیادی ودر خارج ازکشور نیز دارا می باشد.

انواع کشک بسته بندی صادراتی

 1. کشک جعبه ای ملوند
 2. کشک لیوانی
 3. کشک وکیوم شده
 4. کشک 5 کیلویی
 5. کشک لقمه ای

فروش کشک فله

فروش کشک فله گرد اینترنتی و انواع ان با مناسب ترین قیمت

فروش کشک فله گرد اینترنتی با قیمت مناسب: در صورت احتیاج به انواع کشک با قیمت ارزان برای خرید عمده، می توانید برای اطلاع از نحوه خرید و فروش و همچنین آگاهی یافتن از قیمت هر نمونه محصول انتخابی خود با مشاورین کشکینو و کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و راهنمای های لازم را جویا شوید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

فعالیتهای گسترده کشکینو و تنوع محصولی این مجموعه در فروش اینترنتی با قیمتهای مناسب و بهترین کیفیت باعث شده که این محصولات را به سراسر ایران و جهان ارسال نماید و اقسام کشک عمده را در کمترین زمان ممکن از طریق باربری های خود ویا به درخواست خود مشتری با هزینه ای کمتر ارسال سراسری داشته باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.