مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه ی قره قروت سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

 مصارف قره قروتتفاوت قره قروت تیره وروشنانواع مختلف قره قروت سفیدفروش عمده ی قره قروت سفید
قره قروت سفید

قره قروت سفید از آن جهت به این نام مشهور شده که رنگی روشن دارد. فروش این نوع قره در بازار این روز ها رونق بالایی دارد. تولیدکنندگان این قره قروت ها در تلاش هستند تا این قره ی پرتقاضا را برای رفع نیاز مصرف کننده  تولید و روانه ی بازار کنند.

قره قروت به دو صورت قره قروت مایع و جامد تولید می شود. عموما در ایران قره ی جامد شناخته تر است اما با ورود قره ی مایع به سبد استفاده ی مشتریان این نوع قره قروت جایگاه خود را در بازار قره قروت پیدا کرده است.

قره قروت سفید

 مصارف قره قروت

تنوع در بازار قره قروت تمام سلیقه ها را پوشش می دهد. طمع بی نظیر قره قروت باعث شده که این خوراکی ترش و ملس را علاوه بر مصرف تنقلاتی در پخت غذا نیز استفاده کنند.

قره قروت امروزه حتی جای ویژه ای در مهمانی ها به خود می بیند. قره قروت های جامد در طرح مختلف تولید می شود و سبب شده که بتوان یک پذیرایی خوب را با قره قروت تجربه کرد.

قره قروت سفید

قره قروت مایع نیز وضعیتی مشابه قره ی جامد دارد با تفاوت این که مصرف این نوع قره برای پخت غذا مناست و آسان تر است.

تفاوت قره قروت تیره وروشن

تفاوت در رنگ قره قروت نشان طمع و مزه ی آن است. قره قروت سفید طمعی ترش و قره قروت تیره طمعی ملس دارد. آب ماست یا دوغ را که بیشتر بجوشانیم بسته به میزان جوشاندن طمع قره قروت ترش و رنگش سفید می شود. عمدتا قره قروت سفید را در طبخ غذا استفاده می کنند.

قره قروت سفید

انواع مختلف قره قروت سفید

قره قروت سفید به دلیل طمع ترشش یک چاشنی فوق العاده برای غذا به حساب می آید. استفاده از این قره ها درغذا هایی مانند آش قره قروت، قره جوش و به عنوان چاشنی برای انواع خورشت رایج است.

قره قروت سفید در دو حالت جامد و قره قروت سفید مایع تولید می شود. قره قروت سفید جامد بیشتر مصرف تنقلاتی و قره قروت سفید مایع عمدتا صرفه ی غذایی دارند.

قره قروت سفید

قره قروت های سفید شمشی، تخته ای، پذیرایی به صورت جامد به بازار عرضه می شوند و قره قروت های سفید سطلی، ظرفی، سسی و نوشابه ای از جمله قره قروت های سفید مایع هستند.

قره قروت سطلی ۱۱ کیلویی بهکامه را به راحتی در پخت غذا استفاده می کنند.

قره قروت سفید

فروش عمده ی قره قروت سفید

قره قروت سفید تولیدی کشکینو مانند سایر محصولات این مجموعه نظیر انواع کشک و قره به صورت عمده به فروش می رسد. فروش عمده ی تمامی محصولات تولیدی کشکینو توسط این سایت انجام می گیرد. همه ی این محصولات به قیمت کارخانه و با بالاترین کیفیت به فروش می رسد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید