مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده کشک بدون نمک

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت تولید کشک بدون نمکفروش کشک قیفی بدون نمکفروش عمده کشک بدون نمک خالص
کشک بدون نمک

کشک بدون نمک از کشک هایی است که به دلیل خلوص بالایش خواص بالایی در خود دارد. فروش این کشک در بازار به دلیل طمع محلی و کیفیت عالی با رونق زیادی رو به رو شده است.

به دلیل تنوع نوع و کیفیت تولید کشک انتخاب بهترین کیفیت کمی دشوار به نظر می رسد پس داشتن اطلاعات کافی می تواند کمک بزرگی  برای خریداران کشک باشد.

کشک بدون نمک

شرکت تولید کشک بدون نمک

کشک بدون نمک نمونه ای از کشک های خالص است که در کارخانه به روش کاملا پاستوریزه تولید می شوند. برای تولید ۱ کیلو کشک کارخانه ای خالص در کارخانه از ۱۳ کیلو ماست استفاده می شود.

پس از تهیه ی شیر گاو تازه و از بین بردن میکروب های آن با حرارت بالا، با دستگاه هایی کاملا به روز و بدون دخالت دست کشک بدون نمک را تولید می کنند.

کشک بدون نمک

کشک خالص بدون هیچ افزودنی حتی نمک تولید می شود و طمع ترش محلی را در خود حفظ کرده است. این نمونه از کشک های تولیدی ما پس از تولید برای پیشگیری از آلودگی مجدد در بسته بندی های مناسب قرار می گیرند.

کشک بدون نمک پاستوریزه به دلیل عاری بودن از میکروب ماندگاری بالاتری نسب به کشک های دیگر دارد. کشک به دلیل کلسیم بالا میل زیادی برای ترکیب شدن با میکروب ها دارد که مجموعه ی کشکینو با تولید کشک پاستوریزه موفق شده تا حد بالایی این مشکل را حل کند.

کشک بدون نمک

فروش کشک قیفی بدون نمک

کشک های بدون نمک در طرح قیفی تولید می شوند. کشکینو تولید کننده ی انواع کشک کارخانه ای، کشک  نرم بدون نمک خود را پس از تولید با بسته بندی وکیوم و وکیوم پذیرایی ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی راهی بازار می کند.

این مجموعه کشک بدون نمک را به صورت فله ۵ کیلویی نیز برای استفاده ی مشتریان به بازار وارد کرده است. کشک بدون نمک در طمع های ساده، موسیر و سبزیجات تولید می شود.

کشک بدون نمک

کشک بدون نمک را این روز ها می توان یک محصول با کیفیت صادراتی دانست که موفق شده جایگاه خود را در بازار های خارجی به دست بیاورد.

فروش عمده کشک بدون نمک خالص

کشکینو راهی به صرفه را برای خریداران محصولات خود در پیش گرفته است. بازار بزرگ انواع قره قروت و کشک ایران دست به فروش عمده تولیدات خود با قیمت ویژه ی درب کارخانه زده است.

کشک بدون نمک

مجموعه ی ما در راستای تنظیم قیمت محصولات خود با حذف واسطه اقدام به فروش اینترنتی تولیدات خود از طریق سایت کرده است. مشاوران این مجموعه پاسخگوی همه ی مشتریان از طریق این سایت می باشند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.