مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع کشک دو رنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید کشکانواع کشک دو رنگفروش عمده انواع کشک دو رنگ
کشک دو رنگ

کشک دو رنگ تنها نمونه ای از انواع کشک تنقلاتی در بازار است که علاوه بر بازار داخل برای فروش به بازار های جهانی ارسال می شود.

کیفیت کشک های تنقلاتی در بازار با توجه به تعدد تولیدکنندگان و تفاوت ترکیب سازنده ی آن ها متقاوت است. عموما  در ترکیب کشک های تنقلاتی از نشاسته یا آرد استفاده می شود.

فواید کشک

کشک با خاصیت چند برابری نسبت به شیر یک معجزه ی لبنی است. استفاده از کشک برای کسانی که به لاکتوز شیر حساسیت دارند بدون مانع است.

کشک دو رنگ

کشک پس از حرارت شیر و شکستن لاکتوز آن تولید می شود. برای تهیه ی یک کیلو کشک خالص از ۱۳ کیلو ماست استفاده می شود. با این حساب می توان به این نتیجه رسید که کشک علاوه بر حساسیت زا نبودن، کلسیم، پروتئین و ویتامین چند برابری نسبت به مواد معدنی دیگر دارد.

از کشک برای تقویت عضلانی، و زیبایی پوست ومو به عنوان یک مکمل و داروی درمانی بدون ضرر می توان استفاده کرد. استفاده ی روزانه ۲ الی ۳ کشک خشک به راحتی می تواند تمام فواید کشک را به بدن شما برساند و علاوه بر آن با ایجاد سیری به تعادل وزن نیز کمک کند.

استفاده از کشک می تواند بسیاری از مشکلات دوران بارداری را برطرف کرده و باعث رشد و نمو مادر و جنین شود. کشک به عنوان یک پاکسازی کننده ی قوی در بدن ورزشکاران حرفه ای و بدنسازان عمل می کند و مسمومیت حاوی از مصرف مکمل ها را از بین می برد و خود جایگزین  فوق العاده ی مکمل ها است.

کشک تنقلاتی با طمع و طرح مختلف تولید می شود تا بااین تنوع میل به مصرف را بالا برده و سلایق مختلف را پوشش دهد.خواص لبنی این کشک ها به مراتب از کشک های خالص کمتر است اما مصلح هایی که به آن اضافه می شود خواصی جدید در کشک ایجاد می کند و با ایجاد طمع هایی خوشمزه باعث کشک مصرف کننده به سمت کشک می شود.

کشک دو رنگ

انواع کشک دو رنگ

کشک دو رنگ تنقلاتی از ترکیب کشک و قارا( قره قروت) تولید می شود. کشک گرد دورنگ شناخته ترین کشک دو رنگ در ایران است.

کشکینو تولیدکننده ی بزرگ انواع کشک در ایران، کشک دورنگ را نیز درسبد تولید خود دارد. این مجموعه در ترکیب تولیدی  کشک دورنگ و سایر کشک های تنقلاتی خود از نشاسته استفاده می کند. در صد نا خالصی کشک دو رنگ و کشک های تنقلاتی ما ۳۰ درصد می باشد.

کشک دو رنگ

نشاسته ی موجود در کشک دورنگ و کشک های تنقلاتی ما ضرری ندارد اما کشک های تنقلاتی را از سبد کشک های غذایی حذف می کند.

میزان ناخالصی در کشک دورنگ و کشک های تنقلاتی دیگر کشکینو بسته به در خواست مشتریان متغییر است.

مجموعه ی ما در کنار کشک دو رنگ گرد کشک دو رنگ دو سر پیچ را نیز تولید کرده است که هر دو نمونه کشک دو رنگ تولیدی ما به کشور های دیگر صادر می شود.

کشک دو رنگ

فروش عمده انواع کشک دو رنگ

انواع کشک دو رنگ تولیدی کشکینو در وزن های ۱۰ تا ۱۱٫۵ کیلویی در بسته بندی کارتنی به بازار عرضه می شود. کشک دو رنگ با سفازش بالا ی ۵۰ کیلو تولید و به مشتری عرضه می شود.

تمامی تولیدات کشکینو از انواع قره قروت تا انواع کشک با قیمت درب کارخانه به فروش عمده می رسد که این امر به مشتریان کمک می کند تا بهترین محصولات را با قیمتی ارزان خریداری کنند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.