مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده اصلی کشک فله ۱۰ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشک فله ای ۱۰ کیلوییراه های تشخیص کشک با کیفیتفروش عمده کشک فله ای ۱۰ کیلویی
کشک فله 10 کیلویی

کشک فله ۱۰ کیلویی با تنوعی کم نظیر پس از تولید در مجموعه بزرگ کشکینو به منظور فروش داخلی و خارجی و یا حتی فروش عمده به کارگاه های بسته بندی راهی بازار می شود.

کشک تنقلاتی موجب گرایش مردم به مصرف کشک با طمع و مزه های گوناگون شده است و این خود نشان خوبی از پیشرفت جامعه در مصرف محصولات غذایی سالم است.

کشک فله 10 کیلویی

انواع کشک فله ای ۱۰ کیلویی

کشک نرم فله ده کیلویی با ترکیبات آرد یا نشاسته تولید می شوند. در کارخانه ی تولید کشک ناخالص کشکینو، کشک تنقلاتی را با مصلح های سازگاری نظیر قره قروت و زیره ترکیب می کنند و به وسیله ی دستگاه هایی کاملا بروز به اشکال مختلف در می آورند.

کشک نرم گرد، رشته ای، دورنگ، دو سرپیچ ساده و دورنگ، مشتی، تخته ای پنیری و قیفی سنتی و صنعتی نمونه هایی از کشک های ناخالص صادراتی ما هستند.

راه های تشخیص کشک با کیفیت

کیفیت کشک فله ناخالص در ظاهر قابل دیدن نیست. رایج ترین راه تشخیص کیفیت کشک قرار دادن کشک ها در ظرف آب است. هر چه خلوص کشک بیشتر و کیفیت آن بهتر باشد، دیرتر در آب حل می شود.

شاید تنوع کشک  کارخانه ای در بازار مشکلاتی را به وجود آورده باشد اما اعتماد به یک نام و برند شناخته شده می تواند تا حد قابل توجه، کمک بزرگی برای خریداران عمده کشک محسوب شود.

کشک فله 10 کیلویی

فروش عمده کشک فله ای ۱۰ کیلویی

حداقل سفارش کشک فله ۱۰ کیلویی، ۵۰ کیلو یا ۵ کارتن می باشد. هدف مجموعه ی کشکینو از فروش عمده انواع قره قروت و کشک خود به صورت عمده، عرضه ی محصولات خود با قیمت ارزان درب کارخانه است.

صادرات عمده کشک و قره قروت کشکینو به کشور های دیگر نشان دهنده ی، راه هموار صادرات محصولات با کیفیت ما است. خوشبختانه تا به امروز کشکینو مسیری رو به جلو را در امر صادرات در پیش گرفته است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.