مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه ی عمده ی قره قروت شمشمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قره قروت خالص کشکینوقره قروت شمشی در بازار مصرففروش عمده قره قروت شمشی
قره قروت شمشی

قره قروت شمشی نمونه ای از قره قروت های موجود در بازار است. این نوع قره قروت در بازار فروش با استقبال بسیار بالایی رو به رو شده است. تقاضای قره قروت شمشی در بازار روز به روز در حال افزایش است.

سلامت یک محصول خوراکی بسیار با اهمیت است. یکی از با اطمینان ترین راه حفظ سلامت یک ماده ی غذایی حفظ خواص و خلوص آن است.

قره قروت از جمله خوراکی هایی است که امروزه با تنوع بالا و ترکیبات متفاوت در بازار وجود دارد. این تنوع قدرت تصمیم گیری را پایین می آورد و انتخاب محصول را با مشکل رو به رو می کند.

قره قروت شمشی

قره قروت خالص از پودر آب پنیر تهیه می شود اما در بهترین نوع قره قروت ناخالص از ترکیب پودر آب پنیر، نمک تصویه شده، آب آشامیدنی و اسید سیتریک تولید می شود. اسید سیتریک در کارخانه های تولید کننده ی قره قروت به منظور بالا بردن زمان ماندگاری قره به محصول اضافه می شود.

قره قروت خالص کشکینو

کارخانه جات تولیده قره قروت کشکینو قره قروت کارخانه ای را به دو صورت خالص و ناخالص درجه یک تولید می کنند. این مجموعه در تلاش بوده که با تولید متنوع قره قروت با کیفیت پاسخی مناسب به خواسته ی بازار قره قروت داده و تمام سلیقه ها را پوشش دهد.

قره قروت خالص با گرمای کم هم شل می شود. برای تشخیص قره قروت خالص از ناخالص کافی است قره قروت را بین دو انگشت بگیرید. قره قروت خالص با گرمای سر انگشت شل می شود و به دست می چسبد.

قره قروت شمشی

قره قروت شمشی، قره قروت تخته ای و قره قروت پذیرایی از انواع قره های خالص کشکینو می باشند.

قره قروت شمشی در بازار مصرف

قره قروت شمشی در دو رنگ روشن و تیره تولید می شود. این تفاوت رنگ در طمع آن نیز تاثیر دارد. قره قروت شمشمی تیره ملس و قره قروت شمشی روشن ترش مزه تر است. این تفاوت رنگ و طمع به میزان حرارت دادن مواد تشکیل دهنده وابسته است.

پس از حرارت دادن مواد تشکیل دهنده ی قره در دیگ های بخار بزرگ آن را درون حوضچه هایی می ریزند تا سرد شوند و پس از سرد شدن قره قروت را به اشکال و ابعاد مختلف برش می زنند.

قره قروت شمشی

قره قروت شمشی خالص به شکل مکعب مستطیل و در وزن ۱ کیلویی تهیه و در کارتن های ۱۵ کیلویی بسته بندی می شود. از این قره قروت به دلیل خالص بودنش در  تولید لبنیات، لواشک و کشک استفاده می شود.

علاوه بر این مصارف صنعتی از قره قروت شمشی به عنوان چاشنی غذایی نیز استفاده می شود. طمع بکر و دست نخورده ی این قره قروت برای کسانی که به دنبال طمع محلی قره هستند نیز مناسب است.

قره قروت شمشی

فروش عمده قره قروت شمشی

فروش عمده ی محصولات کشکینو با قیمت درب کارخانه کمک بزرگی برای حفظ ثبات قیمت در بازار به حساب می آید. این مجموعه ی بزرگ تمامی تولیدات خود را از انواع کشک تا قره قروت های متنوع را با ارزان ترین قیمت به بازارعرضه می کند.

این سایت کمک می کند تا با حذف واسطه محصول مورد نظر خود را خریداری کنید تمامی این محصولات به صورت عمده به مشتریان عرضه می شود.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.