مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش عمده کشک گرد توپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تنوع بالای کشک کارخانه ایترکیب کشک گرد کشکینوفروش عمده انواع کشک گرد
کشک گرد

کشک گرد از قدیمی ترین کشک های موجود در بازار است. در گذشته این کشک ها را به روش سنتی تولید می کردند اما با ورود کارخانه ها به عرصه تولید کشک بازار فروش بزرگی برای این محصول به وجود آمد.

کشک کارخانه ای با به تولید انبوه رساندن کشک ضمن پاسخ به نیاز بازار توانسته با صادرات کشک ارز آوری خوبی را به همراه داشته باشد.

کشک گرد

تنوع بالای کشک کارخانه ای

کشک کارخانه ای برای رقابت در بازار خارجی و پاسخ سلایق مختلف داخلی، تنوع بالایی را در تولید کشک به خرج داده است. این تنوع تا حدی بالا است که خریداران کشک را با سردرگمی مواجه ساخته است.

کشکینو در تلاش است تا با تولید انواع کشک ، برای خریداران کشک خود خیالی راحت را از بابت یافتن کشک باکیفت متنوع را ایجاد کند.

کشک گرد

تولید انواع کشک با کیفیتی مشابه تحت عنوان یک برند، از ایجاد مشکلاتی مانند چند کیفیتی، تفاوت قیمت و برگشت محصول جلو گیری می کند.

کشک گرد ساده و قره قروتی، کشک دورنگ، کشک دو سرپیچ ساده و دورنگ، کشک مشتی، کشک تخته ای، کشک خشتی و کشک رشته ای(ساده، قره قروت، زیره)، از جمله کشک های ناخالص تنقلاتی کشکینو می باشد.

کشک گرد

کشک قیفی خالص صد در صد، کشک قیفی ۲۰ درصد آرد در کنار کشک مایع سنتی نیز از کشک های ما با استفاده ی غذایی و تنقلاتی می باشند.

ترکیب کشک گرد کشکینو

کشک گرد جزو کشک های تنقلاتی تولیدی ما می باشد . تمامی کشک های تنقلاتی از ترکیب پودر آب پنیر، نشاسته، نمک و قره قروت تولید می شود.

کشک گرد دو رنگ از ترکیب کشک و قره قروت تولید می شود. این نمونه از کشک گرد بازار صادراتی خوبی را به خود اختصاص داده است. به طوری که عمده صادرات کشک ناخالص ما را کشک گرد ساده و دورنگ و کشک رشته ای تشکیل می دهند.

کشک گرد

فروش عمده انواع کشک گرد

انواع کشک نرم تنقلاتی کشکینو با حداقل حجم ۵۰ کیلو به فروش عمده می رسد. تنها نمونه ای از محصولات ما که به صورت بسته های یک کیلویی نیز به فروش می رسد کشک خالص وکیوم پذیرایی می باشد.

عمده ی صادرات کشک های تنقلاتی ما به مقصد کشور های حاشیه ی خلیج فارس و افغانستان و پاکستان انجام می شود و در مقابل کشک های خالص را عموما به اروپا و آمریکا صادر می کنیم.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.