مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش عمده کشک نرم بسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار فروش  کشک نرم بسته بندیپخش عمده کشک نرم بسته بندیفروش عمده انواع کشک نرم
کشک نرم

کشک نرم در انواع و کیفیت های متفاوتی در بازار به فروش می رسد. این تفاوت ها انتخاب را برای مشتریان کشک نرم سخت کرده است.

در یک محصول خوراکی کیفیت و سلامت حرف اول را می زند و یک انتخاب نادرست می تواند مشکلات بسیاری را به وجود آورد به خصوص اگر ماده ی غذایی به منظور حفظ سلامتی تهیه شود.

کشک نرم

بازار فروش  کشک نرم بسته بندی

کشک نرم به دو صورت خالص و ناخالص  کارخانه ای در بازار به فروش می رسد. و میزان ناخالص نیز در این کشک ها بسته به ساختار و حتی ماده ی تشکیل دهنده متفاوت است. این تفاوت در کیفیت، طمع و خواص و سلامتی کشک تاثیر مستقیم می گذارد.

کشک نرم ناخالص عموما از ترکیب با آرد گندم یا نشاسته تولید می شود. در ترکیب این کشک ها از پودر آب پنیر، نمک، قره قروت و نشاسته یا آرد استفاده می شود.

کشک نرم

مجموعه ی بزرگ کشکینو انواع کشک نرم ناخالص را با ۳۰ درصد نا خالصی و با ترکیب نشاسته روانه ی بازار می کند. میزان این ناخالصی بسته به خواست مشتریان متغیر است.

کشک رشته ای، گرد، دورنگ، دو سر پیچ، مشتی یا انگشتی، مثلثی، قیفی و تخته ای از جمله کشک های نرم ناخالص تولیدی ما به شمار می آید.

کشک نرم

پخش عمده کشک نرم بسته بندی

کشکینو کشک نرم خالص را نیز تهیه و به بازار عرضه می کند. کشک های خالص این مجموعه با خلوص ۱۰۰ در ۱۰۰ و بدون حتی نمک تولید می شود.

کشک خالص به دلیل میل به آلودگی بالایی که دارد در کارخانه های ما به روش کاملا پاستوریزه و بدون دخالت دست تولید و  برای جلوگیری از آلودگی مجدد در بسته بندی های وکیومی وارد بازار می شود.

کشک نرم

این کشک ها در بسته بندی های وکیوم ساده و پذیرایی ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی قرار می گیرند و در کارتن های ۳۰ و ۱۵ بسته ای به بازار فرستاده می شوند.

کشک صادراتی با کیفیت کشکینو برای صادرات به کشور های اروپایی و آسیایی به صورت عمده تولید و به فروش می رسد.

فروش عمده انواع کشک نرم

انواع کشک خالص و ناخالص کشکینو به صورت بسته بندی در کارتن های ۱۰ تا ۱۵ کیلویی وارد بازار می شود. کشکینو بازار بزرگ کشک و انواع قره قروت ایران با فروش عمده و قیمت درب کارخانه ی محصولات خود صرف را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.