مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش انواع کشک و قره قروت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشک بدون نمک و تنقلاتیکشک بدون نمککشک تنقلاتیانواع قره قروت های کشکینوفروش عمده ی انواع کشک و قره قروت
انواع کشک و قره قروت

انواع کشک و قره قروت مجموعه ی بزرگ کشکینو از سفارش تا تحویل توسط پشتیبان های ما از طریق این سایت به فروش می رسد. این سایت به کمک خریداران آمده تا بتوانند از هر کجای ایران و جهان به بهترین انواع کشک و قره قروت تولیدی ما دسترسی داشته باشند.

انواع کشک بدون نمک و تنقلاتی

امروزه کشک در دو نوع کشک خالص بدون نمک و کشک ناخالص تنقلاتی به بازار عرضه می شود. تفاوت این دو نوع کشک در مواد سازنده ی آن هاست.

انواع کشک و قره قروت

از هر ۱۳ کیلو ماست ۱ کیلو کشک خالص بدون نمک به دست می آید اما کشک های ناخالص از ترکیب ماست، پودر آب پنیر، نمک و نشاسته تولید می شوند.

این تفاوت ترکیب باعث شده که کشک های ناخالص از سبد کشک های غذایی حذف شوند.

کشک بدون نمک

کشک های خالص بدون نمک در بسته بندی های وکیوم(ساده، موسیر، سبزیجات) و مایع پاکتی و  کشک پذیرایی به بازار عرضه می شوند. این کشک ها به دلیل خالص بودن برای اقشاری نظیر ورزشکاران، زنان باردار و کودکان بسیار مناسب است.

انواع کشک و قره قروت

کشک تنقلاتی

کشک تنقلاتی تولید ما نظیر کشک رشته ای(ساده، شیرین بیان، زیر و قره قروتی)، کشک دو رنگ، کشک دوسر پیچٰ، کشک دو رنگ دو سر پیچ، گرد ساده و قره قروتی، تخته ای، مشتی یا انگشتی، کشک قیفی و پذیرایی در بازار فروش عرضه شده اند این کشک ها به دلیل تنوع زیاد تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.

انواع کشک و قره قروت

انواع قره قروت های کشکینو

مجموعه ی کشکینو انواع قره قروت ترش و ملس تولیدی خود را از طریق این سایت به فروش عمده می رساند. قره قروت شمشی، قره قروت پذیرایی، قره قروت تخته ای، قره قروت ظرفی، قره قروت سسی، قره قروت مایع سفید وتمشکی و قره قروت های پذیرایی از جمله قره قروت های تولیدی مجموعه ی بزرگ ما هستند.

انواع کشک و قره قروت

فروش عمده ی انواع کشک و قره قروت

فروش عمده ی انواع کشک و قره قروت مجموعه ی بزرگ کشکینو از سفارش تا رسیدن به دست مشتری همه همه به راحتی از طریق این سایت صورت می گیرد. انواع کشک و قره قروت به صورت فله و یا بسته بندی وکیوم در اختیار تمامی مشتریان قرار می گیرد. محصولات ما به صورت کارتنی و با قیمت عمده ی درب کارخانه به فروش می رسد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید