مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت خرید کشک نرم از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک نرمتفاوت کشک نرم کارخانه ای و سنتینحوه ی تشخیص کشک با کیفیتانواع کشک صادراتی کشکینوفروش عمده کشک نرم
کشک نرم

کشک نرم به دو روش کارخانه ای و سنتی تولید و برای فروش به بازار کشک وارد می شود. تنوع موجود در این کشک ها موجب شده است که خریداران این کشک برای خرید کشک نرم و تشخیص کیفیت برتر سردرگم شوند. این سایت، سایت مستقیم فروش کشک نرم از کارخانه است که مشاورین ما از طریق این سایت ملزم به پاسخگویی به مشتریان می باشند.

کشک نرم

تفاوت کشک نرم کارخانه ای و سنتی

هنوز هم مصرف کنندگان کشک کشک سنتی را با کیفیت تر از سایر کشک ها می دانند اما حقیقت چیز دیگری است. مواد تشکیل دهنده ی کشک در تهیه ی کشک سنتی و کارخانه ای با کیفیت تفاوتی با هم ندارند تنها تفاوت کشک نرم کارخانه ای با کیفیت و کشک نرم محلی در نحوه ی تهیه  و توان حجم تولیدی است. کارخانه ها به کمک صنعت تولید کشک آمده اند و امروزه به کمک همین کارخانه ها کشک این خوراکی ایرانی به سایر کشور ها نیز صادر می شود.

کشک نرم

کشک به دلیل دارا بودن کلسیم چند برابری نسبت به شیر، در خطر آلودگی میکروبی قرار می گیرد که این میکروب ها بسیار خطرناک هستند. کارخانه ها به حذف دخالت دست و یا کاهش دادن آن تا حد امکان سعی در حفظ کشک تولیدی از آلودگی میکروبی دارند.

کشک نرم

نحوه ی تشخیص کشک با کیفیت

کیفیت یک ماده ی خوراکی علاوه بر طمع به سلامت آن محصول نیز تاثیر می گذارد پس مهمترین شاخصه ی یک ماده ی خوراکی کیفیت آن است.

کشک نرم در بازار به دو صورت کشک ناخالص تنقلاتی و کشک خالص بدون نمک یافت می شود. درتهیه ی کشک خالص از هیچ افزودنی در کارخانه ها استفاده نمی شود و تمام طعع کشک فقط از ماست تشکیل دهنده ی آن است اما کشک نرم تنقلاتی را با ترکیب مختلف به بازار عرضه می کنند.

کشک نرم

در ترکیب سازنده ی کشک های تنقلاتی از پودر آب پنیر، نمک، قره قروت و نشاسته یا ارد استفاده می شود.این تفاوت ترکیب بر کیفیت و طمع تاثیر گذار است و به دنبال آن تنوع قیمت را در بازار به همراه دارد. پس این را باید دانست هر ارزانی به دلیل نمی شود.

در تولید کشک کارخانه ای با کیفیت تنقلاتی عمدتا از نشاسته استفاده می شود و راه تشخیص کیفیت کشک خیساندن کشک در آب است.

کشک نرم

انواع کشک صادراتی کشکینو

با ورود کارخانه ها به عرصه ی تولید کشک نرم، تنوع در این کشک ها نیز بالا رفت. کشک نرم کارخانه ای را به اشکال و طمع های تلفیقی مختلف می توانید تهیه کنید. این ترکیب کشک و مصلح های دیگر بر خواص کشک تاثیر منفی نمی گذارد چرا که موادی را با کشک ترکیب کرده اند که با آن سازگاری داشته و حتی خواص ان را بهبود می دهد.

کشک نرم

کشک نرم گرد، کشک دورنگ، کشک گرد قره قروتی، کشک رشته ای(ساده، زیره، شیرین بیان و قره قروتی)، کشک دو سرپیچ ساده و دورنگ، کشک مشتی، کشک پنیری، کشک قیفی و کشک مثلثی از انواع کشک نرم تنقلاتی تولیدی مجوعه ی بزرگ کشکینو می باشند.

این کشک ها به محض قرار گرفتن در دهان آب می شوند به همین دلیل به کشک نرم معروف شدند.

کشک نرم

کشک خالص بدو ن نمک  قیفی و رشته ای وکیوم و پذیرایی نیز از جمله کشک های پاستوریزه ی کارخانه ای هستند که بدون دخالت دست تولید و برای پیشگیری از الودگی میکروبی بسته بندی می شوند.

فروش عمده کشک نرم

کیفیت ما تبلیغ کار ماست. کشکینو بازار بزرگ کشک و قره قروت ایران سعی در جمع آوری بهترین ها داشته است و موفق شده که محصولات با کیفیت را به بازار اروپا و امریکا نیز وارد کند.

کشک نرم

کشک های نرم تنقلاتی کشکینو در بسته بندی کارتنی ۱۰ و ۱۱ کیلویی فله و کشک خالص این مجموعه نیز در بسته بندی وکیوم و فله ی ۵ کیلویی با قیمت عمده و ارزان درب کارخانه برای مصرف مشتریان به بازار عرضه می شود. فروش اینترنتی محصولات ما دسترسی آسان را برای تمامی خریداران فراهم کرده است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید