مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده انواع قره قروت ۱ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز عرضه بهترین قره قروت ۱ کیلوییتوزیع کننده انواع قره قروت اصلیفروش عمده قره قروت ۱ کیلویی شمشی
قره قروت ۱ کیلویی

قره قروت ۱ کیلویی یا همان قره قروت شمشی از قره ها خالصی است که به دلیل طعم سنتی که دارد با تولید رو به افرایش و تقاضای بالای بازار فروش رو به رو شده است.

قره قروت ۱ کیلویی شمشی از قره قروت هایی است که می تواند یک خاطره ی نوستالژی را برای مصرف کنندگان خود بسازد. تنها یک باز استفاده از این قره قروت شما را جزو مصرف کنندگان دائمی آن می کند.

قره قروت 1 کیلویی

مرکز عرضه بهترین قره قروت ۱ کیلویی

قره قروت یک کیلویی شمشی تنها از پودر آب پنیر و بدون نمک در کارخانه تولید می شود. حفظ خلوص این قره قروت ۱ کیلویی، آن را تبدیل به یک قره قروت با طمع محلی کرده است.

قره قروت ۱ کیلویی شمشمی در دو رنگ سفید تیره و در دو طمع ترش و ملس تولید می شود. این تفاوت رنگ بسته به میران حرارت دادن قره است و به خلوص و کیفیت آن بستگی ندارد.

قره قروت ۱ کیلویی شمشی در کارتن های ۱۵ کیلویی به بازار فرستاده می شود. این فذه قروت های ۱ کیلویی در تولید لبنیات، لواشک و چاشنی غذا استفاده می شوند.

قره قروت شمشی

توزیع کننده انواع قره قروت اصلی

در کنار قره قروت ۱ کیلویی خالص کشکینو قره قروت های خالص و اصلی دیگری را نیز تولید می کند. انواع قره قروت کارخانه ای خالص در ابعاد و رنگ و بسته بندی های مختلف تولید می شود.

قره قروت ۱ کیلویی شمشی، قره قروت تخته ای در برش های ۱۲۰۰، ۱۸۰، ۹۰و۴۵ گرمی و قره قروت مایع کیسه ای از جمله قره قروت های خالص کشکینو می باشند.

قره قروت شمشی

فروش عمده قره قروت ۱ کیلویی شمشی

تمامی تولیدات ما با فروش عمده در اختیار خریداران قرار می گیرد. انواع کشک و قره ی خالص و ناخالص از جملعه محصولات مجموعه ی بزرگ کشکینو هستند که با قیمت ارزان درب  کارخانه به فروش می رسد.

مشتریان کشکینو برای خرید و حتی صادرات محصولات ما می توانند از طریق این سایت سفارش خود را به مدیران فروش مجموعه اعلام کنند و مشاوران ما از صفر تا صد خرید تا ارسال کالا  همراه آن ها هستند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.