مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع قره قروت کیسه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید انواع قارا با طمع محلیانواع قره قروت کیسه ای تولید شده ویژه مصارف تولیدیفروش عمده انواع قره قروت خالص
انواع قره قرون کیسه ای

انواع قره قروت کیسه ای تیره و روشن خالص با کاربرد های تولیدی و مناسب برای تهیه مواد خوراکی و صنعتی تولید می گردد و توسط این سایت به فروش می رسد.

حفظ خلوص در تولید این قره قروت ها موجب کارایی بالای قره قروت های تولید شده در بازار بزرگ انواع کشک و قره ایران با نام اختصاری کشکینو شده است.

انواع قره قروت کیسه ای

تولید انواع قارا با طمع محلی

کارخانه ی تولید کشک خالص ما واقع در شهرستان شیروان استان خراسان رضوی با نام شاخص طاب طاب فعالیت می کند. این کارخانه تولیدی، انواع قره قروت شمشی، کیسه ای، تخته ای، پذیرایی و نوشابه ای را تنها از آب پنیر بدون نمک و با طمع محلی تولید می کند.

کیفیت بالا، حفظ طمع محلی، تنوع بسته بندی، بسته بندی درخواستی و … از ویژگی های محصولات این کارخانه می باشد. این کارخانه تحت نام و برندی دیگر به درخواست مشتریان صادراتی، محصولات خود را راهی سایر کشور ها نیز کرده است.

انواع قره قروت کیسه ای

انواع قره قروت کیسه ای تولید شده ویژه مصارف تولیدی

تولید کنندگان قره قروت کارخانه ای انواع قره قروت کیسه ای متناسب با نیاز کارخانه ها و صنایع تولید می کنند. استفاده در کارگاه های رنگرزی، کارخانه های تهیه ی کشک دو رنگ، لواشک، بستنی قره قروتی، لبنیات و بسیاری از صنایع دیگر گوشه ای از موارد استفاده ی این قره قروت هاست.

این نمونه از قره قروت خالص تولید شده در دو رنگ عسلی روشن و قهوه ای تیره(بسته به میزان حرارت) و دو طمع ترش ترش و ترش ملس در کیسه های ۲۵ کیلویی روانه ی بازار می شوند.

انواع قره قروت کیسه ای

فروش عمده انواع قره قروت خالص

کشکینو اقدام به فروش عمده ی اینترنتی تمام تولیدات خود کرده است تا با این کار هزینه های جانبی را تا حد امکان کاهش داده و در زمان نیز صرفه جویی کرده باشد.

امکان دسترسی از هر نقطه از ایران و جهان، قیمت درب کارخانه، کیفیت بالا، طمع، طرح و بسته بندی متنوع، ارسال آسان و پاسخ گویی درست و مناسب از دیگر مزیت های فروش اینترنتی می باشد.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.