مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انبوه انواع قره قروت نوشابه ای سفید

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت کیفیت و در نتیجه چند قیمتی قره قروت در بازارحجم قره قروت های نوشابه ای کشکینوفروش عمده انواع قره قروت نوشابه ای
قره قروت نوشابه ای

قره قروت نوشابه ای را می توان یک قره قروت ارزان بازار پسند خواند. این قره قروت را می توان قره قروت کارخانه ای دانست که بازار فروش صادراتی خوبی به خود اختصاص داده است.

خریداران عمده قره قروت چه برای داخل کشور چه به منظور صادرات می توانند این قره را با قیمتی بسیار ارزان تر از سطح بازار به صورت اینترنتی خرید کرده و با قیمتی دو یا چند برابری در بازار به فروش برسانند.

قره قروت نوشابه ای

تفاوت کیفیت و در نتیجه چند قیمتی قره قروت در بازار

قره قروت با کیفیت ها و برند های متفاوتی وارد بازار می شود. ترکیب سازنده قره قروت در کنار میزان خلوص دو عامل اصلی تاثیر گذار روی قیمت و کیفیت قره قروت می باشد.

کشکینو تولید کننده ی انواع قره قروت کارخانه ای خالص و ناخالص با کیفیت در ایران، با دانستن نیاز بازار قره با قیمت ها و بسته بندی های مختلف را راهی بازار می کند.

قره قروت نوشابه ای

قره قروت خالص بدون افزودنی و در مقابل قره قروت ناخالص با ترکیب پودر آب پنیر، آب آشامیدنی، نمک طعام و اسید سیتریک هر دو در مجموعه ی کشکینو با سیب سلامت و گواهی های لازم تولید می شوند.

تولید کنندگان انواع کشک و قره ی کشکینو در تلاشند تا با حفظ کیفیت محصول و تنوع در تولید و بسته بندی محصول تولیدی خود را راهی بازار جهانی کنند. خوشبختانه انواع قره قروت تولیدی ما توانسته راه صادرات را بیابد و به عنوان یک محصول صادراتی به سایر کشور ها صادر شوند.

قره قروت نوشابه ای

حجم قره قروت های نوشابه ای کشکینو

قره نوشابه ای خالص ما در کارتن های ۳۲۰ عددی و وزن ۳۰ تا ۳۲ گرمی در دو رنگ روشن(ترش) و تیره( ملس) راهی بازار می شود .

قره قروت نوشابه ای ناخالص نیز با همین دو رنگ و در کارتن هایی حاوی ۸ بسته ۴۸ عددی و در وزن ۳۰ تا ۳۲ گرم وارد بازار می شود.

قره قروت نوشابه ای ما توانسته جایگاه خوبی در بازار جهانی برای خود به دست آورد و به اروپا، آمریکا و استرلیا نیز صادر شود.

قره قروت نوشابه ای

فروش عمده انواع قره قروت نوشابه ای

فروش عمده ی محصول از طریق اینترنت سبب کنترل قیمت یک محصول در بازار می شود. کارخانجات بزرگ کشکینو در راستای شکستن قیمت حبابی در بازار انواع کشک و قره قروت درجه یک تولیدی خود را با قیمتی فوق العاده( درب کارخانه) به فروش عمده می رساند.

فروش از طریق سایت موجب شده صادر کنندگان از سراسر جهان بتوانند به راحتی به محصولی با کیفیت ، همراه با قیمتی مناسب دست پیدا کنند.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.