مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع قره قروت کیسه ای ۲۵ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص درمانی قرهقره قروت کیسه ای و مصارفی دیگرفروش عمده قره قروت کیسه ای
قره قروت کیسه ای

قره قروت کیسه ای، محصولی انحصاری از مجموعه ی کشکینو است که عموما برای مصارفی چون تولید لواشک و کشک دو رنگ به فروش می رسد.

قره قروت در بازار با تنوع بالایی به فروش می رسد. این  تنوع بازار صادراتی خوبی برای قره قروت به وجود آورده است. اما این محصول تنها به منظور خوراکی صادراتی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

قره قروت کیسه ای

خواص درمانی قره

قره قروت با کیفیت خواصی در خود دارد که کمتر شناخته شده است. متاسفانه تنوع یک محصول همیشه مفید نبوده است. گاهی عرضه ی محصولات بی کیفیت انتخاب را برای خریداران به ویژه کسانی که از مصرف یک محصول خوراکی به دنبال سلامتی هستند، سخت می کند.

قره قروت کارخانه ای خالص نظیر قره قروت کیسه ای شمشی و… را که از مابقی قره های بازار جدا کنیم، کیفیت قره قروت های ناخالص به ترکیب آن ها بستگی دارد. در ترکیب قره ی خالص تنها از آب پنیر استفاده می شود اما قره قروت های ناخالص در سطح بازار با ترکیبی مختلف عرضه می شوند.

قره قروت کیسه ای

کشکینو تولید کننده ی انواع قره قروت صادراتی در ایران است که در ترکیب قره قروت های ناخالص خود از آب پنیر، نمک، آب و اسید سیتریک( بالا بردن زمان ماندگاری) استفاده می کند.

از قره قروت سوای مصارف خوراکی در:

  1. درمان شوره و ریزش مو
  2. پاکسازی دستگاه گوارش به ویژه روده ی بزرگ
  3. زیبا سازی پوست
  4. تناسب اندام و….

به عنوان یک ماده ی طبیعی و درمانی استفاده می شود.

قره قروت کیسه ای

قره قروت کیسه ای و مصارفی دیگر

قره قروت کیسه ای از قره قروت های خالص تولید شده در کشکینو می باشد که همین امر سبب شده است از این قره قروت در تولیدات و صنایع دیگر نیز استفاده شود.

کشک دورنگ و لواشک عمده ترین مصرف قره قروت کیسه ای را به خود اختصاص داده اند اما این قره قروت در تهیه ی نوعی بستنی، لبنیات، سس، رنگرزی ها و حتی صنایع زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

قره قروت کیسه ای

فروش عمده قره قروت کیسه ای

قره قروت کیسه پس از تولید در کیسه(پلاستیک) ۲۵ کیلویی بسته بندی و پس از آن وارد بازار می شود. فروش این نمونه از قره قروت های کشکینو مانند انواع کشک و قره قروت تولیدی ما از حجم پنج کیسه( کارتن) به بالا و به صورت عمده صورت می گیرد.

قیمت درب کارخانه ی محصولات ما در کنار فروش مستقیم آن ها باعث رو آوردن خریداران عمده و صادر کنندگان به خرید از این مجموعه( با قیمتی نصف یا حتی کمتر، از سطح بازار) شده است.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.